У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Шпичкине
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Шпичкине:

Актуальний розклад електричок по станції Шпичкине містить всього 15 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Шпичкине з такими станціями і населеними пунктами як Кіндратівка, Краматорськ, Харків-Пас., Слов'янськ, Верхівцеве. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 37 хв до пункту призначення Слов'янськ. Найближчі станції та зупинні пункти Ясногірка, Заводський, Краматорськ. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Шпичкине відправляються або прибувають вранці - 6 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Краматорськ - Слов'янськ, Краматорськ - Харків-Пас., Слов'янськ - Кіндратівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Шпичкине відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Шпичкине - Харків від 100.00 грн. (288.9 км)

  • Шпичкине - Дніпро від 90.00 грн. (236.8 км)

  • Шпичкине - Краматорськ від 12.50 грн. (4.2 км)

  • Шпичкине - Лозова від 45.00 грн. (104.8 км)

  • Шпичкине - Слов'янськ від 14.00 грн. (8.5 км)

  • Шпичкине - Кам'янське від 100.00 грн. (269.3 км)

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Шпичкине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Шпичкине