У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Шпичкине
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Шпичкине:

Актуальний розклад електричок по станції Шпичкине містить всього 14 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Шпичкине з такими станціями і населеними пунктами як Краматорськ, Красний Лиман, Скотовата, Ізюм, Фенольна. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 45 хв до пункту призначення Фенольна. Найближчі станції та зупинні пункти Слов'янськ, Краматорськ. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Шпичкине відправляються або прибувають вранці - 7 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Лозова - Краматорськ, Красний Лиман - Скотовата, Краматорськ - Ізюм. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Шпичкине відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6251 Лозова Краматорськ 05.54 1 хв  05.55 Курсує щоденно - переглянути
6018 Фенольна Красний Лиман 06.04 1 хв  06.05 Курсує щоденно - переглянути
6011 Красний Лиман Скотовата 06.34 1 хв  06.35 Курсує щоденно - переглянути
6002 Фенольна Ізюм 07.05 1 хв  07.06 Курсує щоденно - переглянути
6219 Красний Лиман Фенольна 09.49 1 хв  09.50 Курсує щоденно - переглянути
6236 Краматорськ Ізюм 09.59 1 хв  10.00 Курсує щоденно - переглянути
6072 Скотовата Красний Лиман 10.54 1 хв  10.55 Курсує щоденно - переглянути
6003 Ізюм Фенольна 13.40 1 хв  13.41 Курсує щоденно - переглянути
6237 Красний Лиман Скотовата 15.14 1 хв  15.15 Курсує щоденно - переглянути
6016 Фенольна Гаврилівка 16.17 1 хв  16.18 Курсує щоденно - переглянути
6004 Фенольна Святогірськ 18.09 1 хв  18.10 Курсує щоденно - переглянути
6249 Ізюм Фенольна 19.05 1 хв  19.06 Курсує щоденно - переглянути
6244 Скотовата Лозова 19.48 1 хв  19.49 Курсує щоденно - переглянути
6225 Святогірськ Фенольна 20.44 1 хв  20.45 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Шпичкине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Шпичкине