У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Шпичкине
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Шпичкине:

Актуальний розклад електричок по станції Шпичкине містить всього 14 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Шпичкине з такими станціями і населеними пунктами як Красний Лиман, Костянтинівка, Фенольна, Ізюм, Лозова. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 20 хв до пункту призначення Фенольна. Найближчі станції та зупинні пункти Краматорськ, Слов'янськ. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Шпичкине відправляються або прибувають вранці - 6 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Фенольна - Лозова, Фенольна - Красний Лиман, Фенольна - Ізюм. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Шпичкине відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6018 Фенольна Красний Лиман 05.59 1 хв  06.00 Курсує щоденно - переглянути
6251 Лозова Костянтинівка 05.59 1 хв  06.00 Курсує щоденно - переглянути
6011 Красний Лиман Фенольна 06.34 1 хв  06.35 Курсує щоденно - переглянути
6002 Фенольна Ізюм 07.05 1 хв  07.06 Курсує щоденно - переглянути
6236 Костянтинівка Ізюм 09.14 1 хв  09.15 Курсує щоденно - переглянути
6219 Красний Лиман Фенольна 09.49 1 хв  09.50 Курсує щоденно - переглянути
6072 Фенольна Лозова 10.54 1 хв  10.55 Курсує щоденно - переглянути
6003 Ізюм Фенольна 13.40 1 хв  13.41 Курсує щоденно - переглянути
6016 Фенольна Гаврилівка 16.17 1 хв  16.18 Курсує щоденно - переглянути
6237 Красний Лиман Фенольна 17.04 1 хв  17.05 Курсує щоденно - переглянути
6004 Фенольна Святогірськ 18.09 1 хв  18.10 Курсує щоденно - переглянути
6249 Ізюм Фенольна 19.02 1 хв  19.03 Курсує щоденно - переглянути
6244 Фенольна Лозова 20.29 1 хв  20.30 Курсує щоденно - переглянути
6225 Святогірськ Фенольна 21.19 1 хв  21.20 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Шпичкине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Шпичкине