У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Широкий,Донецька обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Широкий:

Актуальний розклад електричок по станції Широкий містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Широкий з такими станціями і населеними пунктами як Мушкетове, Іловайськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 51 хв до пункту призначення Іловайськ. Найближчі станції та зупинні пункти Ларине, Чумакове. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Широкий відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Іловайськ - Мушкетове, Мушкетове - Іловайськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Широкий відображено на цій сторінці.

Квитки

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6931 Іловайськ Мушкетове 06.28 1 хв  06.29 Курсує щоденно - переглянути
6932 Мушкетове Іловайськ 07.39 1 хв  07.40 Курсує щоденно - переглянути
6933 Іловайськ Мушкетове 16.35 1 хв  16.36 Курсує щоденно - переглянути
6934 Мушкетове Іловайськ 17.50 1 хв  17.51 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Широкий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Широкий,Донецька обл.