У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Широкий - 39 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Широкий - 39 Км:

Поточний розклад електричок Широкий - 39 Км включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 07 хв зі станції Широкий і прибуває на станцію 39 Км о 08 г 32 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6932 сполученням Ясинувата-Пас. - Іловайськ, в цьому випадку поїздка займе 0 г 25 хв. Між станціями Широкий і 39 Км цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Широкий - 39 Км, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Широкий 39 Км ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Широкий - 39 Км можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6932 Ясинувата Іловайськ 08.07
Широкий
08.32
39 Км
25 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Широкий -39 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Широкий — 39 Км

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту 39 Км — Широкий