У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Скелівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Скелівка:

Актуальний розклад електричок по станції Скелівка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Скелівка з такими станціями і населеними пунктами як Самбір, Нижанковичі, Старжава. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 22 хв до пункту призначення Старжава. Найближчі станції та зупинні пункти Городовичі, Сусідовичі. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Скелівка відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Старжава - Самбір, Самбір - Нижанковичі. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Скелівка відображено на цій сторінці.

Квитки

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
960 Старжава Самбір 06.24 1 хв  06.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
955-956 Самбір Нижанковичі 08.53 1 хв  08.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
957-958 Нижанковичі Самбір 16.07 1 хв  16.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
959 Самбір Старжава 21.21 1 хв  21.22 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Скелівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Скелівка