У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Слобідський Пост
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Слобідський Пост:

Актуальний розклад електричок по станції Слобідський Пост містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Слобідський Пост з такими станціями і населеними пунктами як Жашків, Козятин-1. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 16 г 08 хв до пункту призначення Козятин-1. Найближчі станції та зупинні пункти Друцька, Тетіїв. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Слобідський Пост відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Жашків - Козятин-1. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Слобідський Пост відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6292-6293 Козятин Жашків 12.48 1 хв  12.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
6294-6295 Жашків Козятин 16.07 1 хв  16.08 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Слобідський Пост можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Слобідський Пост