З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Біла Церква - Київ
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Біла Церква - Київ:

Розклад поїздів і електричок Біла Церква - Київ на даний момент включає поїздів далекого прямування - 1, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 2. Перший поїзд відправляється зі станції Біла Церква вранці о 05 г 38 хв і прибуває на кінцеву станцію о 08 г 03 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Біла Церква о 18 г 27 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Біла Церква до пункту прибуття Київ становить 2 г 3 хв: найшвидший поїзд їде 1 г 50 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 2 г 25 хв.
Деякі поїзди від станції Біла Церква до станції Київ курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Біла Церква - Київ проїжджають через такі станції і населені пункти як: Гай, Снітинка, Корчі, Боярка.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Біла Церква - Київ, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Біла Церква - Київ можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6231-6014 Миронівка Київ 05.38
Біла Церква
08.03
Київ-Пас.
2 г 25 хв Курсує щоденно - переглянути
7033-34 Біла Церква Київ 06.35
Біла Церква
08.25
Київ-Пас.
1 г 50 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
260Д Лисичанськ Київ 18.27
Біла Церква
20.23
Київ-Пас.
1 г 56 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Біла Церква -Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Біла Церква — Київ

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Київ — Біла Церква

За маршрутом Біла Церква - Київ курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Біла Церква - Київ Показати тільки електрички сполученням Біла Церква - Київ