У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ - Біла Церква
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Київ - Біла Церква:

Розклад поїздів і електричок Київ - Біла Церква на даний момент включає поїздів далекого прямування - 1, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 3. Перший поїзд відправляється зі станції Київ вранці о 08 г 10 хв і прибуває на кінцеву станцію о 10 г 55 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Київ о 20 г 13 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Київ до пункту прибуття Біла Церква становить 2 г 11 хв: найшвидший поїзд їде 1 г 30 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 2 г 45 хв.
Деякі поїзди від станції Київ до станції Біла Церква курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Київ - Біла Церква проїжджають через такі станції і населені пункти як: Караваєві Дачі, Глеваха, Півні, 8 Км.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Київ - Біла Церква, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Київ - Біла Церква можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку  - тільки в квитковій касі вокзалу.

Квитки

Від станції Київ до станції Біла Церква можна доїхати потягом далекого сполучення і електричкою (приміським поїздом). Ціна квитка на поїзд Київ Біла Церква починається від 185.33 гривень. Квиток на електричку коштує 35.00 гривень. Потяги України обслуговуються Укрзалізницею, а електрички - регіональними підрозділами цієї компанії (Львівська, Південно-Західна, Південна, Одеська, Придніпровська, Донецька).

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6009-6236 Київ Миронівка 08.10
Київ-Пас.
10.55
Біла Церква
2 г 45 хв Курсує щоденно - переглянути
6023-6238 Київ Миронівка 15.30
Київ-Пас.
18.04
Біла Церква
2 г 34 хв Курсує щоденно - переглянути
7039 Київ Роток 17.39
Київ-Пас.
19.34
Біла Церква
1 г 55 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
75 Київ Кривий Ріг 20.13
Київ-Пас.
21.43
Біла Церква
1 г 30 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Київ -Біла Церква можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Київ — Біла Церква

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Біла Церква — Київ

За маршрутом Київ - Біла Церква курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Київ - Біла Церква Показати тільки електрички сполученням Київ - Біла Церква