У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сокаль
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Сокаль:

Актуальний розклад електричок по станції Сокаль містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Сокаль з такими станціями і населеними пунктами як Ковель, Львів, Червоноград. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 24 хв до пункту призначення Червоноград. Найближчі станції та зупинні пункти Червоноград, Трудолюбівка, Завишень. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Сокаль відправляються або прибувають ввечері - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Львів - Сокаль, Ковель - Червоноград. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Сокаль відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6302-6301* Червоноград Ковель 05.44 1 хв  05.45 Курсує щоденно - переглянути
6053 Сокаль Львів 06.00 Курсує щоденно - переглянути
6305-6306* Ковель Червоноград 22.23 1 хв  22.24 Курсує щоденно - переглянути
6056 Львів Сокаль 23.36 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Сокаль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Сокаль