У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Соколове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Соколове:

Актуальний розклад електричок по станції Соколове містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Соколове з такими станціями і населеними пунктами як Зміїв, Харків-Пас., Мерефа. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 01 хв до пункту призначення Мерефа. Найближчі станції та зупинні пункти 16 Км, 23 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Соколове відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Зміїв - Харків-Пас., Харків-Пас. - Зміїв. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Соколове відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6701 Харків Зміїв 05.08 1 хв  05.09 Курсує щоденно - переглянути
6702 Зміїв Харків 07.14 1 хв  07.15 Курсує щоденно - переглянути
6705 Харків Зміїв 18.38 1 хв  18.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
6706 Зміїв Мерефа 21.00 1 хв  21.01 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Соколове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Соколове