У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Соколове - Харків
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Соколове - Харків:

Поточний розклад електричок Соколове - Харків включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 33 хв зі станції Соколове і прибуває на станцію Харків о 20 г 42 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6702 сполученням Зміїв - Харків-Пас., в цьому випадку поїздка займе 1 г 25 хв. Між станціями Соколове і Харків цей електропоїзд проїжджає 16 зупинок. Серед них 16 Км(06.25), 4 Км(06.49), Південний(07.11), Покотилівка(07.25), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Соколове - Харків, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Соколове Харків ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Соколове - Харків можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6702 Зміїв Харків 06.20
Соколове
07.45
Харків-Пас.
1 г 25 хв Курсує щоденно - переглянути
6704 Зміїв Харків 19.33
Соколове
20.42
Харків-Пас.
1 г 9 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Соколове -Харків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Соколове — Харків

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Харків — Соколове