У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Солотвино-Лікарня
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Солотвино-Лікарня:

Актуальний розклад електричок по станції Солотвино-Лікарня містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Солотвино-Лікарня з такими станціями і населеними пунктами як Солотвино-1, Королеве. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 10 г 09 хв до пункту призначення Королеве. Найближчі станції та зупинні пункти Діброва, Солотвино-2. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Солотвино-Лікарня відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Солотвино-1 - Королеве, Дяково - Солотвино-1. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Солотвино-Лікарня відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6574-6573 Дяково Солотвино 09.28 1 хв  09.29 Курсує щоденно - переглянути
6575* Солотвино Королеве 10.08 1 хв  10.09 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Солотвино-Лікарня можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Солотвино-Лікарня