У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Солотвино
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Солотвино:

Актуальний розклад електричок по станції Солотвино містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Солотвино з такими станціями і населеними пунктами як Солотвино-1, Королеве. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 10 г 24 хв до пункту призначення Королеве. Найближчі станції та зупинні пункти Солотвино-2, Діброва. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Солотвино відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Дяково - Солотвино-1, Солотвино-1 - Королеве. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Солотвино відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Вокзал Солотвино-1

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6574 Дяково Солотвино 09.59 Курсує щоденно - переглянути
6575 Солотвино Королеве 10.09 Курсує щоденно - переглянути

Вокзал Солотвино-2

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6574 Дяково Солотвино 09.49 1 хв  09.50 Курсує щоденно - переглянути
6575 Солотвино Королеве 10.18 1 хв  10.19 Курсує щоденно - переглянути

Вокзал Солотвино-Лікарня

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6574 Дяково Солотвино 09.43 1 хв  09.44 Курсує щоденно - переглянути
6575 Солотвино Королеве 10.23 1 хв  10.24 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Солотвино можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Солотвино