У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Стеблівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Стеблівка:

Актуальний розклад електричок по станції Стеблівка містить всього 3 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Стеблівка з такими станціями і населеними пунктами як Солотвино-1, Королеве. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 12 г 55 хв до пункту призначення Королеве. Найближчі станції та зупинні пункти Сокирниця, Буштино. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Стеблівка відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Солотвино-1 - Королеве, Дяково - Солотвино-1. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Стеблівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6574 Дяково Солотвино 08.32 3 хв  08.35 Курсує щоденно - переглянути
6583 Солотвино Королеве 12.51 1 хв  12.52 Курсує щоденно - переглянути
6575 Солотвино Королеве 12.54 1 хв  12.55 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Стеблівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Стеблівка