У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Степанки,Вінницька обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Степанки:

Актуальний розклад електричок по станції Степанки містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Степанки з такими станціями і населеними пунктами як Вінниця, Могилів-Подільський, Жмеринка-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 31 хв до пункту призначення Могилів-Подільський. Найближчі станції та зупинні пункти Бар, Чернятин, Матейкове. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Степанки відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Вінниця - Могилів-Подільський, Могилів-Подільський - Вінниця. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Степанки відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6332 Могилів-Подільський Вінниця 06.21 1 хв  06.22 Курсує щоденно - переглянути
6331 Вінниця Могилів-Подільський 12.18 1 хв  12.19 Курсує щоденно - переглянути
6334 Могилів-Подільський Жмеринка 18.43 1 хв  18.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
6333 Жмеринка Могилів-Подільський 22.30 1 хв  22.31 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Степанки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Степанки,Вінницька обл.