У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Степок - Київ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Степок - Київ:

Поточний розклад електричок Степок - Київ включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 56 хв зі станції Степок і прибуває на станцію Київ о 08 г 52 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 7034 сполученням Житомир - Київ-Пас., в цьому випадку поїздка займе 2 г 56 хв. Між станціями Степок і Київ цей електропоїзд проїжджає 16 зупинок. Серед них 62 Км(06.02), Липняк(06.32), Скригалівка(06.59), Фастів-1(07.30), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Степок - Київ, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Степок Київ ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Степок - Київ можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
7034 Житомир Київ 05.56
Степок
08.52
Київ-Пас.
2 г 56 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Степок -Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Степок — Київ

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Київ — Степок