З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сулятицька
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Сулятицька:

Актуальний розклад електричок по станції Сулятицька містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Сулятицька з такими станціями і населеними пунктами як Могилів-Подільський, Жмеринка-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 16 г 45 хв до пункту призначення Жмеринка-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Ізраїлівка, Могилів-Подільський. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Сулятицька відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Жмеринка-Пас. - Могилів-Подільський, Могилів-Подільський - Жмеринка-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Сулятицька відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6335 Жмеринка Могилів-Подільський 00.08 1 хв  00.09 Курсує щоденно - переглянути
6336 Могилів-Подільський Жмеринка 04.19 1 хв  04.20 Курсує щоденно - переглянути
6333 Жмеринка Могилів-Подільський 12.46 1 хв  12.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
6334 Могилів-Подільський Жмеринка 16.44 1 хв  16.45 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Сулятицька можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Сулятицька