У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сулятицька
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Сулятицька:

Актуальний розклад електричок по станції Сулятицька містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Сулятицька з такими станціями і населеними пунктами як Могилів-Подільський, Жмеринка-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 16 г 48 хв до пункту призначення Жмеринка-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Ізраїлівка, Могилів-Подільський. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Сулятицька відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Жмеринка-Пас. - Могилів-Подільський, Могилів-Подільський - Жмеринка-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Сулятицька відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6333 Жмеринка Могилів-Подільський 23.59 2 хв  00.01 Курсує щоденно - переглянути
6332 Могилів-Подільський Жмеринка 04.28 1 хв  04.29 Курсує щоденно - переглянути
6331 Жмеринка Могилів-Подільський 13.51 2 хв  13.53 Курсує щоденно - переглянути
6334 Могилів-Подільський Жмеринка 16.47 1 хв  16.48 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Сулятицька можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Сулятицька