У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Світловодськ - Бурти
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Світловодськ - Бурти:

Поточний розклад електричок Світловодськ - Бурти включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 13 г 41 хв зі станції Світловодськ і прибуває на станцію Бурти о 14 г 05 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6953 сполученням Недогарки - Бурти, в цьому випадку поїздка займе 0 г 25 хв. Між станціями Світловодськ і Бурти цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. Серед них Свердловка(08.57), Білецьківка(09.08), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Світловодськ - Бурти, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Світловодськ Бурти ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Світловодськ - Бурти можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Світловодськ та Бурти – 11.3 км. Ціна квитка на електричку Світловодськ Бурти складає 17.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6951 Світловодськ Бурти 05.30
Світловодськ
05.55
Бурти
25 хв Курсує щоденно - переглянути
6953 Недогарки Бурти 08.50
Світловодськ
09.15
Бурти
25 хв Курсує щоденно - переглянути
6955 Недогарки Бурти 13.41
Світловодськ
14.05
Бурти
24 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Світловодськ -Бурти можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Світловодськ — Бурти

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Бурти — Світловодськ