У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Свидовець
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Свидовець:

Актуальний розклад електричок по станції Свидовець містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Свидовець з такими станціями і населеними пунктами як Рахів, Івано-Франківськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 15 г 08 хв до пункту призначення Івано-Франківськ. Найближчі станції та зупинні пункти Ясіня, Кваси. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Свидовець відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Рахів - Івано-Франківськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Свидовець відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6404-6403 Івано-Франківськ Рахів 11.56 1 хв  11.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
6404-6403 Рахів Івано-Франківськ 15.07 1 хв  15.08 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Свидовець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Свидовець