У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сихів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Сихів:

Актуальний розклад електричок по станції Сихів містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Сихів з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Ходорів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 02 хв до пункту призначення Львів. Найближчі станції та зупинні пункти Давидів, Зубрівська. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Сихів відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ходорів - Львів, Львів - Ходорів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Сихів відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6063 Ходорів Львів 06.46 1 хв  06.47 Курсує щоденно - переглянути
6062 Львів Ходорів 09.39 2 хв  09.41 Курсує щоденно - переглянути
6066 Львів Ходорів 18.09 1 хв  18.10 Курсує щоденно - переглянути
6067 Ходорів Львів 19.01 1 хв  19.02 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Сихів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Сихів