З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сихів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Сихів:

Розклад поїздів по станції Сихів включає в себе 2 поїздів за такими напрямками як Львів, Рахів, в сумі зі станції Сихів можна виїхати за 2 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Львів - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 08 г 04 хв і прибуває в пункт призначення о 08 г 30 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 0 г 26 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Сихів.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Сихів, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
606Л Рахів Львів 08.02 2 хв  08.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
606К Львів Рахів 16.10 2 хв  16.12 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Сихів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Сихів