З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сихів - Львів
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Сихів - Львів:

Розклад поїздів і електричок Сихів - Львів на даний момент включає поїздів далекого прямування - 1, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 1. Перший поїзд відправляється зі станції Сихів вранці о 07 г 13 хв і прибуває на кінцеву станцію о 07 г 43 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Сихів о 08 г 04 хв і прибуває вранці в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Сихів до пункту прибуття Львів становить 0 г 28 хв: найшвидший поїзд їде 0 г 26 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 0 г 30 хв.
Деякі поїзди від станції Сихів до станції Львів курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Сихів - Львів проїжджають через такі станції і населені пункти як: Зубрівська, Городоцька.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Сихів - Львів, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Сихів - Львів можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6063 Ходорів Львів 07.13
Сихів
07.43
Львів
30 хв Курсує щоденно - переглянути
606Л Рахів Львів 08.04
Сихів
08.30
Львів
26 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Сихів -Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сихів — Львів

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Львів — Сихів

За маршрутом Сихів - Львів курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Сихів - Львів Показати тільки електрички сполученням Сихів - Львів