У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Тересва
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Тересва:

Актуальний розклад електричок по станції Тересва містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Тересва з такими станціями і населеними пунктами як Солотвино-1, Королеве. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 11 г 08 хв до пункту призначення Королеве. Найближчі станції та зупинні пункти Бедевля, Грушово. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Тересва відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Дяково - Солотвино-1, Солотвино-1 - Королеве. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Тересва відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Тересва - Київ від 359.33 грн.

  • Тересва - Львів від 164.73 грн.

  • Тересва - Вінниця(всі вокзали) від 413.19 грн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6574-6573 Дяково Солотвино 09.18 1 хв  09.19 Курсує щоденно - переглянути
6575 Солотвино Королеве 10.55 13 хв  11.08 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Тересва можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Тересва