У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Тячів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Тячів:

Актуальний розклад електричок по станції Тячів містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Тячів з такими станціями і населеними пунктами як Солотвино-1, Королеве. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 11 г 29 хв до пункту призначення Королеве. Найближчі станції та зупинні пункти Руське Поле, Бедевля. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Тячів відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Солотвино-1 - Королеве, Дяково - Солотвино-1. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Тячів відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Тячів - Київ від 314.31 грн.

  • Тячів - Львів від 342.67 грн.

  • Тячів - Мукачево від 137.64 грн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6574-6573 Дяково Солотвино 08.57 2 хв  08.59 Курсує щоденно - переглянути
6575 Солотвино Королеве 11.27 2 хв  11.29 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Тячів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Тячів