У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Трикратне
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Трикратне:

Актуальний розклад електричок по станції Трикратне містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Трикратне з такими станціями і населеними пунктами як Вознесенськ, Помічна. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 15 г 34 хв до пункту призначення Помічна. Найближчі станції та зупинні пункти Южноукраїнська, Олександрівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Трикратне відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Вознесенськ - Помічна, Помічна - Вознесенськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Трикратне відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6231 Помічна Вознесенськ 08.10 2 хв  08.12 Курсує щоденно - переглянути
6232 Вознесенськ Помічна 09.30 2 хв  09.32 Курсує щоденно - переглянути
6233 Помічна Вознесенськ 14.11 2 хв  14.13 Курсує щоденно - переглянути
6234 Вознесенськ Помічна 15.32 2 хв  15.34 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Трикратне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Трикратне