У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Тишківський
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Тишківський:

Актуальний розклад електричок по станції Тишківський містить всього 3 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Тишківський з такими станціями і населеними пунктами як Гракове, Осинове, Харків-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 12 г 53 хв до пункту призначення Харків-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Соляниківка, Гроза. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Тишківський відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Осинове - Гракове, Гракове - Осинове, Осинове - Харків-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Тишківський відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Тишківський - Харків від 35.50 грн. (119.5 км)

  • Тишківський - Шевченкове-Південне від 17.00 грн. (18.0 км)

  • Тишківський - Основа від 35.50 грн. (113.2 км)

  • Тишківський - Гракове від 20.00 грн. (40.2 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6604 Осинове Гракове 08.41 1 хв  08.42 Курсує щоденно - переглянути
6607 Гракове Осинове 11.31 1 хв  11.32 Курсує щоденно - переглянути
6608 Осинове Харків 12.52 1 хв  12.53 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Тишківський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Тишківський