У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Тишківський
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Тишківський:

Актуальний розклад електричок по станції Тишківський містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Тишківський з такими станціями і населеними пунктами як Осинове, Харків-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 13 г 17 хв до пункту призначення Харків-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Гроза, Соляниківка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Тишківський відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Осинове - Харків-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Тишківський відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6605 Харків Осинове 11.06 1 хв  11.07 Курсує щоденно - переглянути
6608 Осинове Харків 13.16 1 хв  13.17 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Тишківський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Тишківський