У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Коробочкине
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Коробочкине:

Актуальний розклад електричок по станції Коробочкине містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Коробочкине з такими станціями і населеними пунктами як Осинове, Харків-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 14 г 44 хв до пункту призначення Харків-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти 20 Км, Гракове. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Коробочкине відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Осинове - Харків-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Коробочкине відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6605 Харків Осинове 09.32 1 хв  09.33 Курсує щоденно - переглянути
6608 Осинове Харків 14.43 1 хв  14.44 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Коробочкине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Коробочкине