У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Умань
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Умань:

Актуальний розклад електричок по станції Умань містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Умань з такими станціями і населеними пунктами як Вапнярка, Черкаси, Христинівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 05 хв до пункту призначення Христинівка. Найближчі станції та зупинні пункти Паланка-1, Паланка-2. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Умань відправляються або прибувають днем - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Умань - Черкаси, Черкаси - Умань, Вапнярка - Умань. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Умань відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6422 Христинівка Умань 07.15 Курсує щоденно - переглянути
6421 Умань Вапнярка 07.23 Курсує щоденно - переглянути
6355 Черкаси Умань 13.56 Курсує щоденно - переглянути
6356 Умань Черкаси 14.04 Курсує щоденно - переглянути
6424 Вапнярка Умань 18.57 Курсує щоденно - переглянути
6423 Умань Христинівка 19.05 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Умань можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Умань