У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Утішне
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Утішне:

Актуальний розклад електричок по станції Утішне містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Утішне з такими станціями і населеними пунктами як П'ятихатки-Пас., Тимкове, Мирова. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 34 хв до пункту призначення Тимкове. Найближчі станції та зупинні пункти Висунь, Гейківка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Утішне відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Нікополь - Тимкове, Тимкове - Мирова. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Утішне відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6466 Тимкове П'ятихатки 06.21 1 хв  06.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
6485 Нікополь Тимкове 15.04 1 хв  15.05 Курсує щоденно - переглянути
6476 Тимкове Мирова 16.11 1 хв  16.12 Курсує щоденно - переглянути
6509 П'ятихатки Тимкове 21.33 1 хв  21.34 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Утішне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Утішне