У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вальянівський
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Вальянівський:

Актуальний розклад електричок по станції Вальянівський містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Вальянівський з такими станціями і населеними пунктами як Красна Могила, Фащівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 40 хв до пункту призначення Фащівка. Найближчі станції та зупинні пункти 103 Км, Довжанська. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Вальянівський відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Красна Могила - Фащівка, Фащівка - Красна Могила. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Вальянівський відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6551 Фащівка Красна Могила 06.14 2 хв  06.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
6552 Красна Могила Фащівка 07.38 2 хв  07.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
6553 Фащівка Красна Могила 18.14 2 хв  18.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
6554 Красна Могила Фащівка 19.38 2 хв  19.40 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Вальянівський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Вальянівський