У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вальянівський - Штерівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Вальянівський - Штерівка:

Поточний розклад електричок Вальянівський - Штерівка включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 40 хв зі станції Вальянівський і прибуває на станцію Штерівка о 21 г 00 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6554 сполученням Красна Могила - Фащівка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 20 хв. Між станціями Вальянівський і Штерівка цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них 103 Км(19.42), Лобівські Копі(20.22), 58 Км(20.51), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Вальянівський - Штерівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Вальянівський Штерівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Вальянівський - Штерівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6552 Красна Могила Фащівка 07.40
Вальянівський
09.00
Штерівка
1 г 20 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6554 Красна Могила Фащівка 19.40
Вальянівський
21.00
Штерівка
1 г 20 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Вальянівський -Штерівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Вальянівський — Штерівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Штерівка — Вальянівський