У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Велика Копаня
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Велика Копаня:

Актуальний розклад електричок по станції Велика Копаня містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Велика Копаня з такими станціями і населеними пунктами як Солотвино-1, Королеве. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 12 г 34 хв до пункту призначення Королеве. Найближчі станції та зупинні пункти Кар'єр Королево, Рокосово(з.п). Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Велика Копаня відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Дяково - Солотвино-1, Солотвино-1 - Королеве. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Велика Копаня відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Велика Копаня - Солотвино від 31.00 грн. (60.4 км)

  • Велика Копаня - Хуст від 11.00 грн. (10.7 км)

  • Велика Копаня - Королеве від 11.00 грн. (5.1 км)

  • Велика Копаня - Тячів від 22.00 грн. (37.1 км)

  • Велика Копаня - Буштино від 17.99 грн. (29.4 км)

  • Велика Копаня - Тересва від 27.00 грн. (46.7 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6574-6573* Дяково Солотвино 07.27 1 хв  07.28 Курсує щоденно - переглянути
6575* Солотвино Королеве 12.33 1 хв  12.34 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Велика Копаня можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Велика Копаня