У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Велика Копаня
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Велика Копаня:

Актуальний розклад електричок по станції Велика Копаня містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Велика Копаня з такими станціями і населеними пунктами як Солотвино-1, Королеве. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 13 г 46 хв до пункту призначення Королеве. Найближчі станції та зупинні пункти Кар'єр Королево, Рокосово(з.п). Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Велика Копаня відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Солотвино-1 - Королеве. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Велика Копаня відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6574 Дяково Солотвино 07.50 1 хв  07.51 Курсує щоденно - переглянути
6583 Солотвино Королеве 13.45 1 хв  13.46 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Велика Копаня можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Велика Копаня