У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вендичани
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Вендичани:

Актуальний розклад електричок по станції Вендичани містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Вендичани з такими станціями і населеними пунктами як Жмеринка-Пас., Могилів-Подільський. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 36 хв до пункту призначення Могилів-Подільський. Найближчі станції та зупинні пункти Ізраїлівка, Немерчі. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Вендичани відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Могилів-Подільський - Жмеринка-Пас., Жмеринка-Пас. - Могилів-Подільський. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Вендичани відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6332 Могилів-Подільський Жмеринка 04.53 1 хв  04.54 Курсує щоденно - переглянути
6331 Жмеринка Могилів-Подільський 13.27 1 хв  13.28 Курсує щоденно - переглянути
6334 Могилів-Подільський Жмеринка 17.12 1 хв  17.13 Курсує щоденно - переглянути
6333 Жмеринка Могилів-Подільський 23.31 5 хв  23.36 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Вендичани можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Вендичани