У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Веснівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Веснівка:

Актуальний розклад електричок по станції Веснівка містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Веснівка з такими станціями і населеними пунктами як Тернопіль-Пас., Ходорів, Підвисоке. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 24 хв до пункту призначення Ходорів. Найближчі станції та зупинні пункти Садова, Ставки. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Веснівка відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ходорів - Тернопіль-Пас., Тернопіль-Пас. - Ходорів, Тернопіль-Пас. - Підвисоке. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Веснівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6252 Ходорів Тернопіль 06.13 1 хв  06.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
6251 Тернопіль Ходорів 10.12 1 хв  10.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
6251 Тернопіль Підвисоке 10.12 1 хв  10.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
6254 Ходорів Тернопіль 18.04 1 хв  18.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
6254 Підвисоке Тернопіль 18.04 1 хв  18.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
6253 Тернопіль Ходорів 22.23 1 хв  22.24 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Веснівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Веснівка