У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Воля-Холоївська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Воля-Холоївська:

Актуальний розклад електричок по станції Воля-Холоївська містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Воля-Холоївська з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Стоянів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 45 хв до пункту призначення Стоянів. Найближчі станції та зупинні пункти Вузлове, Селець-Беньків. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Воля-Холоївська відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Львів - Стоянів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Воля-Холоївська відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6051* Стоянів Львів 05.31 1 хв  05.32 Курсує щоденно - переглянути
6052* Львів Стоянів 21.44 1 хв  21.45 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Воля-Холоївська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Воля-Холоївська