У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Володіївці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Володіївці:

Актуальний розклад електричок по станції Володіївці містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Володіївці з такими станціями і населеними пунктами як Жмеринка-Пас., Могилів-Подільський. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 10 хв до пункту призначення Могилів-Подільський. Найближчі станції та зупинні пункти Лісове, Копай. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Володіївці відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Жмеринка-Пас. - Могилів-Подільський, Могилів-Подільський - Жмеринка-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Володіївці відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6332 Могилів-Подільський Жмеринка 05.36 1 хв  05.37 Курсує щоденно - переглянути
6331 Жмеринка Могилів-Подільський 12.20 1 хв  12.21 Курсує щоденно - переглянути
6334 Могилів-Подільський Жмеринка 17.55 1 хв  17.56 Курсує щоденно - переглянути
6333 Жмеринка Могилів-Подільський 22.09 1 хв  22.10 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Володіївці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Володіївці