У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Волинцеве
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Волинцеве:

Актуальний розклад електричок по станції Волинцеве містить всього 3 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Волинцеве з такими станціями і населеними пунктами як Макіївка-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 08 хв до пункту призначення Макіївка-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти 1073 Км, Єнакієве. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Волинцеве відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Дебальцеве - Макіївка-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Волинцеве відображено на цій сторінці.

Квитки

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6310 Дебальцеве Макіївка 05.56 1 хв  05.57 Курсує щоденно - переглянути
6212 Дебальцеве Макіївка 07.56 1 хв  07.57 Курсує щоденно - переглянути
6174 Дебальцеве Макіївка 17.07 1 хв  17.08 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Волинцеве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Волинцеве