У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вигнанка - Березовиця-Острів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Вигнанка - Березовиця-Острів:

Поточний розклад електричок Вигнанка - Березовиця-Острів включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 04 хв зі станції Вигнанка і прибуває на станцію Березовиця-Острів о 07 г 07 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6270 сполученням Заліщики - Тернопіль-Пас., в цьому випадку поїздка займе 2 г 3 хв. Між станціями Вигнанка і Березовиця-Острів цей електропоїзд проїжджає 11 зупинок. Серед них Гадинківці(05.10), Говилів(05.55), Микулинці-Струсів(06.36), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Вигнанка - Березовиця-Острів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Вигнанка Березовиця-Острів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Вигнанка - Березовиця-Острів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6270 Заліщики Тернопіль 05.04
Вигнанка
07.07
Березовиця-Острів
2 г 3 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Вигнанка -Березовиця-Острів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Вигнанка — Березовиця-Острів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Березовиця-Острів — Вигнанка