У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Виноградники
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Виноградники:

Актуальний розклад електричок по станції Виноградники містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Виноградники з такими станціями і населеними пунктами як Дебальцеве, Ясинувата-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 04 хв до пункту призначення Дебальцеве. Найближчі станції та зупинні пункти Щебенка, Єнакієве. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Виноградники відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ясинувата-Пас. - Дебальцеве, Дебальцеве - Ясинувата-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Виноградники відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6201/6202 Ясинувата Дебальцеве 06.03 1 хв  06.04 Курсує щоденно - переглянути
6212 Дебальцеве Ясинувата 08.00 1 хв  08.01 Курсує щоденно - переглянути
6251 Ясинувата Дебальцеве 14.47 1 хв  14.48 Курсує щоденно - переглянути
6226/6225 Дебальцеве Ясинувата 17.15 1 хв  17.16 Курсує щоденно - переглянути
6253 Ясинувата Дебальцеве 18.03 1 хв  18.04 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Виноградники можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Виноградники