У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Високе
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Високе:

Актуальний розклад електричок по станції Високе містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Високе з такими станціями і населеними пунктами як Жашків, Козятин-1. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 15 г 27 хв до пункту призначення Козятин-1. Найближчі станції та зупинні пункти Денгофівка, Горошків. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Високе відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Жашків - Козятин-1, Козятин-1 - Жашків. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Високе відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6292-6293 Козятин Жашків 13.40 1 хв  13.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
6294-6295 Жашків Козятин 15.26 1 хв  15.27 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Високе можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Високе