З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ярчівці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ярчівці:

Актуальний розклад електричок по станції Ярчівці містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Ярчівці з такими станціями і населеними пунктами як Тернопіль-Пас., Львів, Красне. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 27 хв до пункту призначення Красне. Найближчі станції та зупинні пункти Тустоголови, Озерна. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Ярчівці відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Львів - Тернопіль-Пас., Красне - Тернопіль-Пас., Тернопіль-Пас. - Львів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ярчівці відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6232* Красне Тернопіль 06.40 1 хв  06.41 Курсує щоденно - переглянути
6041* Тернопіль Львів 09.37 1 хв  09.38 Курсує щоденно - переглянути
6042* Львів Тернопіль 10.48 1 хв  10.49 Курсує щоденно - переглянути
6045* Тернопіль Львів 17.16 1 хв  17.17 Курсує щоденно - переглянути
6046* Львів Тернопіль 18.52 1 хв  18.53 Курсує щоденно - переглянути
6047* Тернопіль Красне 21.26 1 хв  21.27 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Ярчівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ярчівці