У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ясногірка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ясногірка:

Актуальний розклад електричок по станції Ясногірка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Ясногірка з такими станціями і населеними пунктами як Краматорськ, Лозова, Слов'янськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 19 хв до пункту призначення Слов'янськ. Найближчі станції та зупинні пункти Герасимівка, Шпичкине. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Ясногірка відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Лозова - Краматорськ, Краматорськ - Слов'янськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ясногірка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6801 Слов'янськ Краматорськ 07.20 1 хв  07.21 Курсує щоденно - переглянути
6802 Краматорськ Лозова 08.13 1 хв  08.14 Курсує щоденно - переглянути
6803 Лозова Краматорськ 16.25 1 хв  16.26 Курсує щоденно - переглянути
6804 Краматорськ Слов'янськ 17.18 1 хв  17.19 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Ясногірка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ясногірка