У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Єнакієве
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Єнакієве:

Актуальний розклад електричок по станції Єнакієве містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Єнакієве з такими станціями і населеними пунктами як Макіївка-Пас., Луганськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 15 хв до пункту призначення Макіївка-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Волинцеве, Виноградники, Щебенка, Вуглегірськ. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Єнакієве відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Дебальцеве - Макіївка-Пас., Макіївка-Пас. - Луганськ, Луганськ - Макіївка-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Єнакієве відображено на цій сторінці.

Квитки

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6310 Дебальцеве Макіївка 06.04 1 хв  06.05 Курсує щоденно - переглянути
6212 Дебальцеве Макіївка 08.04 1 хв  08.05 Курсує щоденно - переглянути
603 Макіївка Луганськ 08.26 2 хв  08.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
604 Луганськ Макіївка 11.44 1 хв  11.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
6174 Дебальцеве Макіївка 17.14 1 хв  17.15 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Єнакієве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Єнакієве