У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Йосипівка,Тернопільська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Йосипівка:

Актуальний розклад електричок по станції Йосипівка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Йосипівка з такими станціями і населеними пунктами як Підвисоке, Ходорів, Тернопіль-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 37 хв до пункту призначення Тернопіль-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Козова, Криве. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Йосипівка відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Підвисоке - Тернопіль-Пас., Ходорів - Тернопіль-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Йосипівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6251 Тернопіль Підвисоке 10.43 1 хв  10.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
6251 Тернопіль Ходорів 10.43 1 хв  10.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
6254 Підвисоке Тернопіль 17.36 1 хв  17.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
6254 Ходорів Тернопіль 17.36 1 хв  17.37 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Йосипівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Йосипівка,Тернопільська обл.