У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Южноукраїнська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Южноукраїнська:

Актуальний розклад електричок по станції Южноукраїнська містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Южноукраїнська з такими станціями і населеними пунктами як Вознесенськ, Помічна. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 15 г 53 хв до пункту призначення Помічна. Найближчі станції та зупинні пункти Кавуни, Трикратне. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Южноукраїнська відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Вознесенськ - Помічна, Помічна - Вознесенськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Южноукраїнська відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6231 Помічна Вознесенськ 07.51 1 хв  07.52 Курсує щоденно - переглянути
6232 Вознесенськ Помічна 09.50 2 хв  09.52 Курсує щоденно - переглянути
6233 Помічна Вознесенськ 13.51 2 хв  13.53 Курсує щоденно - переглянути
6234 Вознесенськ Помічна 15.51 2 хв  15.53 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Южноукраїнська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Южноукраїнська