У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6231 Помічна — Вознесенськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Помічна - Вознесенськ номер 6231 відправляється зі станції Помічна о 06.30 і прибуває на станцію Вознесенськ о 08.37 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 7 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6231 Помічна - Вознесенськ пролягає по таким станціям як Висоцьке, Олійникове, Людмилівка, Кавуни, Южноукраїнська, Трикратне, Олександрівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Помічна 06.30
Висоцьке 06.42 2 хв  06.44 12 хв 
Олійникове 06.53 2 хв  06.55 23 хв 
Людмилівка 07.10 2 хв  07.12 40 хв 
Кавуни 07.36 2 хв  07.38 1 г  6 хв 
Южноукраїнська 07.51 1 хв  07.52 1 г  21 хв 
Трикратне 08.10 2 хв  08.12 1 г  40 хв 
Олександрівка 08.22 2 хв  08.24 1 г  52 хв 
Вознесенськ 08.37 2 г  7 хв 

У розкладі поїзда 6231 Помічна — Вознесенськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930