У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6231 Помічна — Вознесенськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Помічна - Вознесенськ номер 6231 відправляється зі станції Помічна о 06.00 і прибуває на станцію Вознесенськ о 08.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 53 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6231 Помічна - Вознесенськ пролягає по таким станціям як Висоцьке, Олійникове, Людмилівка, Кавуни, Южноукраїнська, Трикратне, Олександрівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Помічна – Вознесенськ складає 35.90 гривень. Відстань між станціями – 92.0 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Помічна 06.00
Висоцьке 06.12 1 хв  06.13 12 хв 
Олійникове 06.23 2 хв  06.25 23 хв 
Людмилівка 06.35 2 хв  06.37 35 хв 
Кавуни 07.03 2 хв  07.05 1 г  3 хв 
Южноукраїнська 07.18 1 хв  07.19 1 г  18 хв 
Трикратне 07.40 2 хв  07.42 1 г  40 хв 
Олександрівка 07.53 2 хв  07.55 1 г  53 хв 
Вознесенськ 08.05 2 г  5 хв 

У розкладі поїзда 6231 Помічна — Вознесенськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930