У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6232 Вознесенськ — Помічна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Вознесенськ - Помічна номер 6232 відправляється зі станції Вознесенськ о 13.25 і прибуває на станцію Помічна о 15.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 0 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Олександрівка, Трикратне, Південноукраїнська, Кавуни, 1090 Км, Людмилівка, Олійникове, Висоцьке.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вознесенськ 13.25
Олександрівка 13.38 3 хв  13.41 13 хв 
Трикратне 13.53 2 хв  13.55 28 хв 
Південноукраїнська 14.11 2 хв  14.13 46 хв 
Кавуни 14.25 2 хв  14.27 1 г 
1090 Км 14.34 1 хв  14.35 1 г  9 хв 
Людмилівка 14.51 2 хв  14.53 1 г  26 хв 
Олійникове 15.02 1 хв  15.03 1 г  37 хв 
Висоцьке 15.11 1 хв  15.12 1 г  46 хв 
Помічна 15.25 2 г 

У розкладі поїзда 6232 Вознесенськ — Помічна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031