У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6232 Вознесенськ — Помічна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Вознесенськ - Помічна номер 6232 відправляється зі станції Вознесенськ о 09.10 і прибуває на станцію Помічна о 11.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 0 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6232 Вознесенськ - Помічна пролягає по таким станціям як Олександрівка, Трикратне, Южноукраїнська, Кавуни, Людмилівка, Олійникове, Висоцьке.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вознесенськ 09.10
Олександрівка 09.20 2 хв  09.22 10 хв 
Трикратне 09.30 2 хв  09.32 20 хв 
Южноукраїнська 09.50 2 хв  09.52 40 хв 
Кавуни 10.06 2 хв  10.08 56 хв 
Людмилівка 10.32 2 хв  10.34 1 г  22 хв 
Олійникове 10.45 2 хв  10.47 1 г  35 хв 
Висоцьке 10.57 2 хв  10.59 1 г  47 хв 
Помічна 11.10 2 г 

У розкладі поїзда 6232 Вознесенськ — Помічна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728