У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Западинці - Гречани
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Западинці - Гречани:

Поточний розклад електричок Западинці - Гречани включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 34 хв зі станції Западинці і прибуває на станцію Гречани о 07 г 18 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6371 сполученням Шепетівка - Хмельницький, в цьому випадку поїздка займе 0 г 44 хв. Між станціями Западинці і Гречани цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. Серед них Заруддя(06.43), Олешин(07.09), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Западинці - Гречани, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Западинці Гречани ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Западинці - Гречани можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Западинці та Гречани – 27.5 км. Ціна квитка на електричку Западинці Гречани складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6371 Шепетівка Хмельницький 06.34
Западинці
07.18
Гречани
44 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Западинці -Гречани можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Западинці — Гречани

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Гречани — Западинці