У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Желуцьк
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Желуцьк:

Актуальний розклад електричок по станції Желуцьк містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Желуцьк з такими станціями і населеними пунктами як Сарни, Ковель. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 04 г 15 хв до пункту призначення Ковель. Найближчі станції та зупинні пункти Жолудськ, Антонівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Желуцьк відправляються або прибувають вранці - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Сарни - Ковель. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Желуцьк відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6322 Ковель Сарни 23.59 2 хв  00.01 Курсує щоденно - переглянути
6319 Сарни Ковель 04.14 1 хв  04.15 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Желуцьк можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Желуцьк