У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Журавок
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Журавок:

Актуальний розклад електричок по станції Журавок містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Журавок з такими станціями і населеними пунктами як Городня, Сновськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 13 г 51 хв до пункту призначення Сновськ. Найближчі станції та зупинні пункти Камка, Городня. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Журавок відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Городня - Сновськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Журавок відображено на цій сторінці.

Квитки

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
969 Сновськ Городня 11.54 1 хв  11.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
970 Городня Сновськ 13.50 1 хв  13.51 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Журавок можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Журавок