У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Журавок - Камка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Журавок - Камка:

Поточний розклад електричок Журавок - Камка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 13 г 51 хв зі станції Журавок і прибуває на станцію Камка о 14 г 00 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 970 сполученням Городня - Сновськ, в цьому випадку поїздка займе 0 г 9 хв. Між станціями Журавок і Камка цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Журавок - Камка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Журавок Камка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Журавок - Камка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

 Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
970 Городня Сновськ 13.51
Журавок
14.00
Камка
9 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Журавок -Камка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Журавок — Камка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Камка — Журавок