У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 120 Хелм — Дніпро


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Хелм - Дніпро номер 120 відправляється зі станції Хелм-Головний о 10.27 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 07.28 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 21 г 1 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 19 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 5 хв. Маршрут поїзда 120 Хелм - Дніпро пролягає по таким станціям як Ягодин, Ковель, Рівне, Київ-Пас., Ім. Тараса Шевченка, Знам'янка-Пас., Кам'янське-Пасажирське.
Поїзд курсує щоденно.

 Вартість проїзду визначає українська залізнична компанія Укрзалізниця та встановлює їх залежно від багатьох факторів, у тому числі від типу поїзда, вагону, дня тижня.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Хелм-Головний 10.27
Ягодин 14.30 2 хв  14.32 4 г  3 хв 
Ковель 15.30 21 хв  15.51 5 г  3 хв 
Рівне 17.39 2 хв  17.41 7 г  12 хв 
Київ-Пас. 22.39 34 хв  23.13 12 г  12 хв 
Ім. Тараса Шевченка 01.52 2 хв  01.54 15 г  25 хв 
Знам'янка-Пас. 03.10 2 хв  03.12 16 г  43 хв 
Кам'янське-Пасажирське 06.40 2 хв  06.42 20 г  13 хв 
Дніпро-Головний 07.28 21 г  1 хв 

У розкладі поїзда 120 Хелм-Головний — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930